wall of fame

Wall of Fame Online Jeugdtoernooien

12-1-2020: Explosion Hour Arena (ATOMIC!)

19 spelers:
1. Berend Visser (Paardensprong, Groningen)
2. Guido van Hesselingen (Opening '64, Sint Pancras)
3. Matteo Petrelli (Staunton/Matadoren, Groningen)


10-1-2021: Internationale Jeugd-teambattle U18

6. Jeugd NL (149 spelers groep A / 20 teams totaal)

9-1-2021: Jeugdclubs-teambattle

1 De koddige koning
2 SHTV jeugd
3 Kennemer Combinatie Jeugd

Individueel (62 spelers):
1. Mees van Batenburg (RSR, Rotterdam)
2. Guido van Hesselingen (Opening '64, Sint Pancras)
3. Luka (STHV, Den Haag)

6-1-2020: Woensdag Weggeefschaak-Arena

22 spelers:
1. Roy Schroor
2. Guido van Hesselingen (Opening '64, Sint Pancras)
3. Kevin (Moira-Domtoren, Utrecht)

3-1-2021: Bullet Hour 33 spelers:
1. Abisan (Op Eigen Wieken, Leiden)
2. Martijn Hardeman (Paardensprong)
3. Guido van Hesselingen (Opening '64, Sint Pancras)

2-1-2021: Happy 2021-teambattle

1 Jeugd NL
2 Schaakouders
3 De koddige koning
4 Moira-Domtoren Jeugd
5 Kennemer Combinatie Jeugd

Individueel (73 spelers):
1. Gachatur (ESV, Eindhoven)
2. Rienk van den Berg (MSV, Meppel)
3. Guido van Hesselingen (Opening '64, Sint Pancras)

30-12-2020: GFCC Continental Drift 12 NY Teambattle

2. Jeugd NL (10 teams)

27-12-2020: Internationale Jeugd-teambattle U18

5. Jeugd NL (16 teams)

27-12-2020: Landenteams teambattle U12

4. Jeugd NL_U12 (7 teams)

26-12-2020: Christmas Crazyhouse-teambattle

1 Jeugd NL
2 SG Staunton Jeugd
3 Schaakouders
4 Kennemer Combinatie Jeugd
5 Moira-Domtoren Jeugd

24-12-2020: Explosion Hour Arena (ATOMIC!)


1. Roy Schroor
2. Guido van Hesselingen (Opening '64, Sint Pancras)
3. Jelle Smid (DBC, de Bilt)

20-12-2020: Internationale Jeugd-teambattle U18

1 Jeugd NL
2 Moira-Domtoren Jeugd
3 Kennemer Combinatie Jeugd
4 Schaakouders
5 LSG Jeugd

19-12-2020: Lockdown Jeugd-teambattle


1

Jeugd NL
2 Moira-Domtoren Jeugd
3 Kennemer Combinatie Jeugd
4 Schaakouders
5 LSG Jeugd

16-12-2020: Internationale jeugd-teambattle U12

9. Jeugd NL (56 teams)

13-12-2020: Internationale Jeugd-teambattle U18


6. Jeugd NL Groep A (22 teams)

Topscoorders (149 spelers):
4. Sander Wage (Staunton, Groningen)
10. Mees van Batenburg (RSR, Rotterdam)
31. Liam (Kennemer Combinatie, Haarlem)

12-12-2020: Need for speed-teambattle


1. Jeugd NL (Nederland)
2. Staunton (Groningen) - 1e plaats clubteams
3. Schaakouders (Nederland)
4. Kennemer Combinatie (Haarlem) - 2e plaats clubteams
5. LSG (Leiden) - 3e plaats clubteams

Individueel (43 spelers):
1. Guido van Hesselingen (Opening '64, Sint Pancras)
2. Gachatur (ESV, Eindhoven)
3. Hidde (P.I.O.N. Groesbeek)

6-12-2020: Internationale Jeugd-teambattle U18


4. Jeugd NL Groep A (24 teams)

Topscoorders (146 spelers):
3. Gachatur (ESV, Eindhoven)
30. Kevin (Moira-Domtoren, Utrecht)
32. Jonas Hilwerda (Staunton/Groninger Combinatie)

2-12-2020: Internationale jeugd-teambattle U12


9. Jeugd NL_U12 Groep A (60 teams)

Topscoorders (166 spelers):
12. Jonathan Vijver (Op Eigen Wieken, Leiden)
29. Gachatur (ESV, Eindhoven)
43. Sascha (ESV, Eindhoven)

29-11-2020: Internationale Jeugd-teambattle U18


4. Jeugd NL Groep A (24 teams)

Topscoorders (165 spelers):
19. Kevin (Moira-Domtoren, Utrecht)
27. Pranav (Kennemer Combinatie, Haarlen)
32. Jelle Smid (DBC, de Bilt)

28-11-2020: Nederlandse Jeugdclubs-teambattle


1. Jeugd NL (Nederland)
2. SHTV (Den Haag) - 1e plaats clubteams
3. Staunton (Groningen) - 2e plaats clubteams
4. Kennemer Combinatie (Haarlem) - 3e plaats clubteams

Individueel (43 spelers):
1. Gachatur (ESV, Eindhoven)
2. Sander Wage (Staunton, Groningen)
3. Luka (STHV, Den Haag)

22-11-2020: Internationale Jeugd-teambattle U18


4. Jeugd NL Groep A (16 teams)

Topscoorders (131 spelers):
14. Jiarui Jia (Staunton, Groningen)
19. Liam (Kennemer Combinatie, Haarlem)
23. Sander Wage (Staunton, Groningen)

21-11-2020: Nederlandse Jeugdclubs-teambattle


1. Staunton (Groningen) - 1e plaats clubteams
2. Moira Domtoren (Utrecht) - 2e plaats clubteams
3. Jeugd NL (Nederland)
4. Schaakouders (Nederland)
5. SHTV (Den Haag) - 3e plaats clubteams

Individueel (37 spelers):
1. Rienk van den Berg (MSV, Meppel)
2. Sander Wage (Staunton, Groningen)
3. Arjan de Vries (Staunton, Groningen)

18-11-2020: Internationale jeugd-teambattle U12


7. Jeugd NL_U12 Groep A (56 teams)

Topscoorders (166 spelers):
8. Gachatur (ESV, Eindhoven)
11. Mees van Batenburg (RSR, Rotterdam)
13. Pranav (Kennemer Combinatie, Haarlem)

15-11-2020: Internationale Jeugd-teambattle U18


6. Jeugd NL Groep A (22 teams)

Topscoorders (124 spelers):
12. Jonas Hilwerda (Staunton/Groninger Combinatie)
29. Sono Folkers (Matadoren/Staunton, Groningen)
33. Kevin (Moira-Domtoren, Utrecht)

14-11-2020: Nederlandse Jeugdclubs-teambattle


1. Jeugd NL (Nederland)
2. Staunton (Groningen) (1e plaats clubteams)
3. Schaakouders (Nederland)
4. Moira-Domtoren (2e plaats clubteams)
5. LSG (3e plaats clubteams)

Individueel (46 spelers):
1. Arjan de Vries (Staunton, Groningen)
2. Rienk van den Berg (MSV, Meppel)
3. Guido van Hesselingen (Opening '64, Sint Pancras)

Partijanalyse Eelco Kuipers (LSG, Leiden)

11-11-2020: Sint Maarten Crazyhouse


1. Jelle Smid (DBC, de Bilt)
2. Ivar Meijer (MSV, Meppel)
3. Berend Visser (Paardensprong, Groningen)

8-11-2020: Internationale jeugd-teambattle U18    


7. Jeugd NL Groep A (18 teams)

Topscoorders (135 spelers):
23. Matteo Petrelli (Staunton/Matadoren, Groningen)
24. Jiarui Jia (Staunton, Groningen)
33. Leon van den Berg (MSV, Meppel)

8-11-2020: Stap 0+1 Arena


1. Ryoga  (SHTV, Den Haag)
2. Wart (Kloostertuin, school Assen)
3. Lois (SHTV, Den Haag)

7-11-2020: Saturday night bullet heroes


1. Sander Wage (Staunton, Groningen)
2. Mees van Batenburg (RSR, Rotterdam)
3. Jelle Smid (DBC, de Bilt)

4-11-2020: Internationale jeugd-teambattle U12


5. Jeugd NL_U12 Groep A (50 teams)

Topscoorders (168 spelers):
16. Jonathan Vijver (Op Eigen Wieken, Leiden)
27. Mees van Batenburg (RSR, Rotterdam)
33. Sascha (ESV, Eindhoven)

1-11-2020: Three check-toernooi


1. Guido van Hesselingen (Opening '64, Sint Pancras)
2. Steyn (Spijkenisse)
3. Dagmar Luijkx (Paardensprong, Groningen)

31-10-2020: Halloween jeugd-teambattle


1. Staunton (Groningen)
2. SHTV (Den Haag)
3. Jeugd NL (Nederland)

Individueel (51 spelers):
1. Arjan de Vries (Staunton, Groningen)
2. Toby (SHTV, Den Haag)
3. Sander Wage (Staunton, Groningen)

Verslag Staunton

Partijanalyse Eelco Kuipers (LSG, Leiden)

17-10-2020: Open Online Stappentoernooi NOSBO - stap 0+1  


          
17-10-2020: Open Online Stappentoernooi NOSBO - stap 2 en hoger
1. Frederieke Regterschot (Kennemer Combinatie)
2. Antonin Schoonbeek (Groninger Combinatie)
3. Tongkan Fokkens (SC Haren)

1. Rolinde den Heijer (Schaakclub Woerden)
2. Josephine Damen (Strijdt met Beleid, Nijmegen)
3. Guido van Hesselingen (Opening '64, Sint Pancras)

Verslag NOSBO




ℹ️
 

Aankomende online jeugdtoernooien


Sta je in de Wall of Fame en wil je dat je achternaam ook vermeld wordt, laat het even weten aan ondergetekende.

   

Alle toernooien worden gespeeld op het gratis online schaakplatform Lichess.

   

Klik op de toernooititel om naar de uitslagen en partijen van het toernooi te gaan.

   

Meer informatie: Martijn Hardeman; Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Whatsapp: 06- 179 179 81