Zaterdag 18 mei zijn de jaarlijkse NOSBO jeugdclubkampioenschappen in het dorpshuis in Hoogkerk (adres Zuiderweg 70-4, komende vanaf de A7 de rotonde driekwart en dan is het op een gegeven moment aan de rechterkant. De Vensterschool zit ook in het gebouw. Er is voldoende parkeerruimte). Dit maal ook met deelname uit Friesland in diverse categorieën.

Nog even het tijdschema voor komende zaterdag:
12u00: zaal open
12u45: sluiting inschrijving
13u00: start eerste ronde

Gezien het geringe aantal teams in de AB en C categorie, spelen deze in 1 groep. 5 ronden met 25 minuten bedenktijd per persoon. De categorieën D en E spelen een volledige competitie van 9 ronden met 15 minuten bedenktijd per persoon.

Slechts 1 team heeft van te voren aangegeven wel naar Rotterdam te willen en dat is het C team van Assen.

De indeling voor de eerste ronde, met de lotingsnummers:
ABC
De Twee Kastelen (1) - Staunton (6)
Assen (2) - Haren (5)
Paardensprong (3) - Ten Boer/Van der Linde (4)

D
Paardensprong 1 (1) - Paardensprong 2 (10)
Ten Boer 2 (2) - Ten Boer 1 (9)
De Donger (3) - Gorredijk (8)
Haren (4) - Philidor 1847 (7)
De Matadoren 1 (5) - De Matadoren 2 (6)

E
Groninger Combinatie/Sauwerd Schaakt 3 (1) - Groninger Combinatie/Sauwerd Schaakt 2 (10)
Groninger Combinatie/Sauwerd Schaakt 1 (2) - Haren (9)
De Matadoren 2 (3) - De Matadoren 1 (8)
Ten Boer 2 (4) - Ten Boer 1 (7)
Gorredijk (5) - Paardensprong (6)

De aangemelde teams:
AB (3 teams)
De Twee Kastelen (Sven Broersma, Arjan de Vries, Jurjen Noorlander en Elger Kingma)
De Paardensprong (Aron Hardeman, Pieter van Nes, Jip Oude Weernink en Jorn Duindam)
Haren (Loek van der Hagen, Joris Spanjer, Bart Siebring en Lucienne Kleijn)

C (3 teams)
Assen (Jaël Wierenga, Lyne Bruggink, Léon Niemeijer en Noël van der Veen)
Staunton (Levi Sekema, Gianluca Cioffi, Ernst van den Bogaart en Dani Nissim Bos)
Ten Boer/Van der Linde (Sander Wage, Sirion Dijks, Tristan Borg, Jadon Jansen en Olaf List)

D (10 teams)
Ten Boer 1 (Elisa Oostinga, Danique Dokter, Isidora Koenes en Eline Hummel)
Ten Boer 2 (Jan Steenstra, Yanou Dokter, Frouke Ludwig, Ivar Wieringa en Ewout Roodenboog)
De Donger (Luca Wijnstra, Peter Groen, Rover Coors en Daniel Visser)
Gorredijk (Romijn van Eijk, Daniël Vleugel, Wander Nienhuis en Friso Dijk)
Philidor 1847 (Thymen Dijcker, Adam Shlomo, Silke Dijcker en Lútzen Kempenaar)
De Matadoren 1 (Sono Folkers, Matteo Petrelli, Sahal Syaf en Tommaso Cioffi)
De Matadoren 2 (Mikhail Yaqoub, Rinse Smeding, Henk Dijkstra en Ryan Streur)
De Paardensprong 1 (Elliot Horenberg, Rogier Visser, Rens Hegeman en Berend Visser)
De Paardensprong 2 (Hedde Duindam, Gianluca Lucchesu, Ate Atema en Jonathan Drijver)
Haren (Justus van der Feen, Mirzal Simsek, Daniël Tipping en Merlijn Eckhardt)

E (10 teams)
Groninger Combinatie/Sauwerd Schaakt 1 (Ilya Kuipers, Abe van der Kolk, Deen van der Kolk en Hadewych Nimis)
Groninger Combinatie/Sauwerd Schaakt 2 (Machteld Nimis, Benjamin Wiersma, Joas Ketelaar en Jane Haaijema)
Groninger Combinatie/Sauwerd Schaakt 3 (Christoph Schotborg, Camil Schotborg, Antonin Schoonbeek en Christian Maas)
De Matadoren 1 (Quinn van Dijk, Luka Brader, Gijs van der Hoeven en Choky Syaf)
De Matadoren 2 (Amruth Vinod Kumar, Ghilon Etienne, Ewout Haasdijk en Valentijn Nolta)
De Paardensprong (Elia Alia Jorritsma, Imara Hardeman, Simon Kolijn en Sebastian Marulanda)
Ten Boer 1 (Tyron Duinkerken, Samuel Uit Oude Groeneveld, Niek Eilander en Tessel Reuver)
Ten Boer 2 (Christian Doornbos, Jasper Kolk, Rafael Sauchelli en Paulien Staal)
Haren (Jarno Stevens, Matei Crismaru, Hilal Simsek, Tongcan Fokkens en Kaj Houterman)
Gorredijk (Yarno Kingma, Mirre van Eijk, Sam Brand en Albert Nathan Noordhuis)