In een bomvolle Hunzeborgh is vrijdagmiddag ons jubileumboek gepresenteerd. Het eerst boek werd even na half zes door de burgemeester van Groningen Dhr. den Oudsten in ontvangst genomen. Voorafgaande aan dit mooie moment in onze clubgeschiedenis hielden Ronald en Bram een korte toespraak. De burgemeester was wat eerder in de Hunzeborgh aanwezig dan gepland. Onze burgemeester kan ook schaken, even na binnenkomst kroop hij achter het schaakbord om een partijtje te spelen tegen Ruben de Wolf.

Burgemeester

Na overhandiging van het eerste exemplaar mochten we genieten van een speech van de burgemeester. Hij was goed voorbereidt na het lezen van de drukproef die ik afgelopen maandag heb afgegeven in het stadhuis. Mooie woorden richting onze club en wat bleek, in zijn jeugdjaren speelde de burgemeester bij schaakclub Max Euwe in Enschede! Na een dankwoord voor de aanwezigheid van de burgemeester volgde het informele gedeelte waar Daan en Martijn het druk hadden bij het verkooppunt van het boek. We zagen heel veel mensen die het boek hadden gekocht er belangstellend in bladeren en lezen. Burgemeester den Oudsten voegde zich onder de aanwezigen om hier en daar een praatje te maken. We kunnen terugzien op een bijzondere clubmiddag waar we met z'n allen van hebben genoten. 10 Jaar SC de Paardensprong zitten erop. Op naar de volgende 10 jaar! Het boek, in full color gedrukt met 225 pagina's is voor iedereen te koop en kost slechts 15 Euro. Kijk hiervoor op onze site, of neem contact op met Ronald van Nimwegen: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Burgemeester 2