Grand Prix Ten Boer 2018

 Inschrijving gesloten
 
81
Categorie
Jeugd
Datum
zaterdag 13 January 2018 13:30 - 17:00
Locatie
Buurhoes - Gaykingastraat 17, 9791 Ten Boer 
Telefoon
050-3024718
E-mail
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Bijlage
De Grand Prix van Ten Boer vindt dit seizoen plaats op zaterdag 13 januari.
Schaakclub Ten Boer neemt afscheid van het Buurhoes met deze Grand Prix. Met een speciale prijs, een LEGO robot.

Wanneer: Zaterdag 13 januari 2018 om 13u30
Registratie: Tussen 13u00 en 13u15
Aanmelding sluit op vrijdagavond 12 januari om 20u00

Inschrijfgeld: 5 euro
Indeling in groepen van 6 tot 8 spelers, de bedenktijd is 15 tot 20 minuten per persoon

Indeling in groepen op basis van de Noordelijke JeugdRating
Inschrijven via de groene knop bovenaan op deze pagina

Deelnemerslijst op ratingvolgorde (indeling in groepen onder voorbehoud)

Groep A
Daan Noordenbos 1673
Loek van der Hagen 1559
Gerbrich Kroon 1344
Luca Petrelli 1321
Lennart Molanus 1131
Sven Broersma 1127

Groep B
Lemée Reuver 1049
Lyne Bruggink 1008
Florian Molanus 987
Eva Molanus 919
Pieter van Nes 889
Léon Niemeijer 876

Groep C
Rowin Berghuis 869
Melle Dijkstra 865
Yrsa Reuver 848
Tobias van Essen 846
Robin Gibcus 819
Lindert Kroon 784

Groep D
Remmelt Hofstra 774
Isaiah de Lijster 709
Marthijn Kooistra 702
Levi Sekema 680
Tetske Hofstra 653
Sono Folkers 636
Matteo Petrelli 632
Jurjen Noorlander 608

Groep E
Daniël Sauchelli 554
Brent Westerhuis 540
Jan Steenstra 540
Gianluca Cioffi 534
Menko Damwichers 524
David Bandstra 512
Ralf Westerhuis 506
Rens Hegeman 500

Groep F
Tommaso Cioffi 471
Johan Bakker 446
Sem van Dijk 432
Noël van der Veen 428
Adriaen van Helden 409
Noël Koene 395
Elisa Oostinga 383
Marten Hofstra 368

Groep G
Olaf List 361
Elliot Horenberg 346
Luuk Zilverberg 345
Luka Brader 319
Aletta Dekker 306
Siedrick Tuinstra 298
Berend Visser 295
Gandul Naran 228

Groep H
Abe Smeding 221
Jurre de Haan 100
Isidora Koenes 100
Tristan Borg -
Sebastian Marulanda Castillo -
Quinn van Dijk -
Sahal Syaf -
Lisa Bronswijk -

Groep I
Beer Bruna 221
Mehran Sprong 100
Anna van Houten 100
Boaz Bronswijk -
Bram Benne -
Skip van Kampen -
Eva Rijff -
Hedde Duindam -

Groep J
Lisanne van der Knaap 217
Feline Hartman 140
Sirion Dijks 100
Martin Kostal -
Koen van Zantwijk -
Chris Hoogers -
Riemer Miedema -
Matthias Weening -

Groep K
Giovanni Sauchelli 163
Stefan Weidenaar 151
Haaie Bouma -
Ewout Rodenboog -
Mikhail Yaqoub -
Choky Syaf -
Ewout Haasdijk -
 
 

Alle datums

  • zaterdag 13 January 2018 13:30 - 17:00

Deelnemerslijst

Remmelt HofstraRemmelt Hofstra
Tetske HofstraTetske Hofstra
Levi SekemaLevi Sekema
Tristan BorgTristan Borg
Marten HofstraMarten Hofstra
Lisanne van der KnaapLisanne van der Knaap
Gerbrich KroonGerbrich Kroon
Lindert KroonLindert Kroon
Rowin BerghuisRowin Berghuis
Tobias van EssenTobias van Essen
Abe SmedingAbe Smeding
Lyne BrugginkLyne Bruggink
Isaiah de LijsterIsaiah de Lijster
Elliot HorenbergElliot Horenberg
Sebastian Marulanda CastilloSebastian Marulanda Castillo
Mehran SprongMehran Sprong
Quinn van DijkQuinn van Dijk
Pieter van NesPieter van Nes
Marthijn KooistraMarthijn Kooistra
Sahal SyafSahal Syaf
Jurjen NoorlanderJurjen Noorlander
Leon NiemeijerLeon Niemeijer
Siedrick TuinstraSiedrick Tuinstra
Anna van HoutenAnna van Houten
Jurre de HaanJurre de Haan
Sono FolkersSono Folkers
Rens HegemanRens Hegeman
Boaz BronswijkBoaz Bronswijk
Lisa BronswijkLisa Bronswijk
Lennart MolanusLennart Molanus
Florian MolanusFlorian Molanus
Eva MolanusEva Molanus
Adriaen Van HeldenAdriaen Van Helden
Noël van der VeenNoël van der Veen
Gandul NaranGandul Naran
Feline HartmanFeline Hartman
Johan BakkerJohan Bakker
Luka BraderLuka Brader
Bram BenneBram Benne
Sven BroersmaSven Broersma
Beer BrunaBeer Bruna
Noel KoeneNoel Koene
Skip van KampenSkip van Kampen
Eva RijffEva Rijff
Luuk ZilverbergLuuk Zilverberg
Hedde Duindam Hedde Duindam
Olaf ListOlaf List
Daniël SauchelliDaniël Sauchelli
Giovanni SauchelliGiovanni Sauchelli
Isidora KoenesIsidora Koenes
Elisa OostingaElisa Oostinga
Menko DamwichersMenko Damwichers
Lemée ReuverLemée Reuver
Yrsa ReuverYrsa Reuver
David Bandstra David Bandstra
Martin KostalMartin Kostal
Berend VisserBerend Visser
Aletta DekkerAletta Dekker
Koen van ZantwijkKoen van Zantwijk
Sirion DijksSirion Dijks
Gianluca CioffiGianluca Cioffi
Tommaso CioffiTommaso Cioffi
Chris HoogersChris Hoogers
Sem van DijkSem van Dijk
Riemer MiedemaRiemer Miedema
Matthias WeeningMatthias Weening
Daan NoordenbosDaan Noordenbos
Melle DijkstraMelle Dijkstra
Brent WesterhuisBrent Westerhuis
Ralf WesterhuisRalf Westerhuis
Jan SteenstraJan Steenstra
Robin GibcusRobin Gibcus
Haaie BoumaHaaie Bouma
Loek van der HagenLoek van der Hagen
Matteo PetrelliMatteo Petrelli
Luca PetrelliLuca Petrelli
Stefan WeidenaarStefan Weidenaar
Ewout RodenboogEwout Rodenboog
Mikhail A YaqoubMikhail A Yaqoub
Choky SyafChoky Syaf
Ewout HaasdijkEwout Haasdijk